Говерляна 2017 – відбудеться 25 березня

Традиційне масове сходження на г. Говерлу присвячується відкриттю спортивного літнього сезону 2017 року на Львівщині та пам’яті друзів-альпіністів та туристів.
Завданнями «Говерляни» являються:
популяризація здорового способу життя спортивного альпінізму; відродження традиційних масових туристських заходів;
набуття досвіду гірських зимових походів, підготовка до альпіністко сезону.
Місце проведення :
«Говерляна – 2017» проходитиме 25 березня 2017 року. Сходження буде здійснюватись зі сторони селища Ворохта Івано-Франківської області по ущелині річки Прут через турбазу Заросляк. 

Керівництво :
Загальне керівництво підготовкою і проведенням «Говерляни – 2017» здійснюють альпіністський центр «Скеля» та Львівська обласна федерація туризму, управління з питань фізкультури і спорту ЛОДА. Безпосередня організація та проведення сходження покладається на штаб «Говерляни – 2017», сформований ТАЦ «Скеля» та ЛОФСТ. Організацією в Києві проводять ветерани МАФіСу і ФАіС м. Києва.
Учасники:
До участі у сходженні допускаються практично здорові туристи не молодше 14 років, які мають досвід участі у зимових походах вихідного дня (діти молодші 14 років під керівництвом батьків та дідусь).
Вимоги до учасників сходження: для забезпечення безаварійності під час сходження кожен учасник повинен неухильно виконувати розпорядження членів штабу, рятувального загону та інструкторів і підтримувати необхідний порядок Кожному учаснику треба мати на собі спортивний або штормовий костюм, куртку, светр, теплий головний убір, рукавиці, сонцезахисні окуляри, бути взутим у теплі черевики типу «вібрам», закриті зверху бахілами, мати лижні палки. Крім цього, треба мати запасні теплі шкарпетки.
У випадку відсутності необхідного спорядження учасник (учасники) до сходження допускатись не будуть.
Необхідно взяти с собою харчі на дві доби, бажано – термос с чаєм або кавою, яблука, лимон, цукор.
Програма:
Учасникам «Говерляни – 2017» необхідно прибути на Головний вокзал станції Львів для реєстрації та посадки у вагони спеціального поїзда 24 березня орієнтовно о 21.00. Поїзд відправляється зі Львова о 22.00 і прибуває на станцію Ворохта о 5.00 25 березня. Далі туристів автобусами підвезуть у верхів’я ущелини, звідки почнеться пішохідна частина сходження..
Очолює сходження та прокладає маршрут на вершину, здійснюючи контроль за безпеку руху, штурмова група, яка складається з досвідчених інструкторів-альпіністів.
Учасники піднімаються на вершину кожен у своєму загоні. Загальний час сходження (підйом і спуск) біля 8-ми годин. Після спуску учасників автобусом підвезуть до поїзду. Відправлення поїзда з Ворохти 25 березня о 22.00. У Львів поїзд прибуде 26 березня о 4-5.00 (час указаний «плюс-мінус»).
Організаційний внесок кожного учасника –до 350грн (ціна уточняється).
Бажаючі взяти участь у цьому сходженні на ГОВЕРЛУ треба за телефонувати учаснику цих сходжень Омельяненко А.Л. -067 349 42 13, 066 333 64 88. м. Київ.

1 Comment

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2019  ФЕДЕРАЦИЯ АЛЬПИНИЗМА И СКАЛОЛАЗАНИЯ ГОРОДА КИЕВА

Log in with your credentials

Forgot your details?